Op dinsdag 4 juli 2023 (van 9.30 uur tot 10.30 uur) organiseren we opnieuw een Webinar Veiligheid in Aanbesteding (ViA).
In dit interactieve webinar gaan Henk van Vulpen en Dea Snoeijer (projectverantwoordelijken GCVB) samen met de deelnemers in op ViA (per 1 januari 2022 verplicht in aanbestedingen en contracten van de Ondertekenaars van de GCVB) en de daarbij gebruikte Safety Culture Ladder (SCL).
Het doel van het webinar is om u te helpen bij het verbeteren van de veiligheidscultuur in uw bedijf en het nemen van de juiste stappen om te (blijven) voldoen aan ViA. Na een korte inleiding krijgt u ruim de gelegenheid tot het stellen van vragen en het uitwisselen van ervaringen met ViA en het toepassen van de SCL. Aanmelden kan t/m 30 juni a.s. Aan deelname zijn geen kosten verbonden.
Nu al vragen? Lees de documentatie ViA en bekijk de animatie over ViA.
Om het webinar interactief te houden hanteren we een aantal deelnemers van maximaal 30 personen. Het aantal deelnemers per organisatie één, maximaal twee. Zo geven we zo veel mogelijk organisaties de gelegenheid om aan te sluiten. Als het maximaal aantal deelnemers voor het webinar is bereikt, nemen we contact met u op.
Heeft u vragen over ViA? Stuur deze naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Meer lezen over Veiligheid in Aanbesteding (ViA)
Meer berichten over ViA
Volg ons op Twitter en doe mee in onze LinkedIN groep.